Özgür Özel taburcu oldu

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, gözlerinden geçirdiği mercek ameliyatının ardından bugün taburcu edildi. CHP’den Özel’in sağlık durumuna ilişkin yapılan bilgilendirmede, “Ameliyatları başarıyla gerçekleşen Özel’in sağlık durumu iyi olup, taburcu edilmiştir” denildi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 5 Nisan’da ses tellerinden ve dün ve bugün de gözlerinden mercek ameliyatı oldu. CHP’den Özel’in sağlık durumuna ilişkin açıklama şöyle:

“Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Özgür Özel, daha önceden planlandığı üzere 5 Nisan günü ses tellerinden bir operasyon geçirmiş, 7 ve 8 Nisan günleri ise gözlerinden mercek ameliyatı olmuştur. Ameliyatları başarıyla gerçekleşen Özel’in sağlık durumu iyi olup, taburcu edilmiştir.”

Önceki gün ses tellerinden operasyon geçiren ve bugün YSK önüne giden CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in bu kez gözünden operasyon geçirdi. T24’ün edindiği bilgiye göre, Özel’in katarakt ameliyatı olduğu ve daha iyi görmesi için gözüne mercek yerleştirdiği öğrenildi. Dünya Göz Hastanesi’ndeki ameliyatı CHP Ankara Milletvekili Murat Emir yaptı.

TIKLAYIN | Özgür Özel katarakt ameliyatı oldu, gözüne mercek yerleştirildi

TIKLAYIN – Özgür Özel, ses tellerinden operasyon geçirdi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x